طرز تهیه کوکو کدو سبز با پنیر پیتزا و سیب زمینی خام در فر

طرز تهیه کوکو کدو سبز

 

کوکو ها انواع مختلفی دارند و شما می توانید با سبزیجات یا صیفی جات مختلف تهیه کنید. کوکو کدو سبز عطر و طعم بی نظیری دارد و شما می توانید یک بار این کوکو را تست کنید تا از طعم بی نظیر یک کوکو با پنیر پیتزا در فر لذت ببرید. می توانید این کوکو را با پنیر رنده شده یا ورقه ای تهیه کنید و همه مواد باید به صورت خام باشد و نیازی نیست سیب زمینی پخته شود. می توانید این کوکو را در فر یا توستر یا سولاردم تهیه کنید. امروز در پارسی دی طرز تهیه کوکو کدو سبز با پنیر پیتزا را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم

کدو سبز۴ عدد
سیب زمینی۲ عدد
تخم مرغ۳ عدد
شویدبه مقدار دلخواه
پیازچه۳ شاخه
آرد۵ ق غذا خوری
بیکینگ پودر۱ ق چا یخوری
پودر پیاز۲ ق مربا خوری
روغن زیتون۵ ق غذا خوری
پنیر پیتزابه مقدار لازم
نمک، فلفل سیاه، زردچوبهبه مقدار لازم

ططرز تهیه کوکو کدو سبز با پنیر پیتزا در فر

مرحله اول: آماده سازی مواد

ابتدا سیب زمینی ها را بشورید و رنده ریز یا متوسط بزنید و با دست فشار دهید و آب سیب زمینی را بگیرید. کدو ها را می توانید با پوست و یا بدون پوست رنده کنید که اگر می خواهید با پوست رنده کنید پوست کدو را خوب بشورید و رنده متوسط بزنید. در ادامه پیازچه را نیز خرد کنید و شوید را نیز ساطوری ریز خرد کنید.

مرحله دوم: مخلوط کردن مواد

تخم مرغ ها را به همراه ادویه ها گفته شده و روغن زیتون و پودر پیاز داخل یک کاسه بریزید و با همزن دستی بزنید تا تخم مرغ ها از لختگی خارج شود و بعد آرد و بیکینگ پودر را نیز به مواد اضافه کنید و هم بزنید و بعد سیب زمینی و کدو را داخل کاسه ریخته و مخلوط مواد تخم مرغی را اضافه کنید و خوب هم بزنید.

مرحله سوم: پخت کوکو در فر

در ادامه باید داخل سینی فر کاغذ روغنی قرار دهید و مواد کوکو را به صورت یکنواخت پخش کنید و در فر از قبل گرم شده به مدت ۱ ساعت با دمای ۱۸۰ بگذارید تا پخته شود و در ۱۰دقیقه انتهای کمی پنیز پیتزا اضافه کنید و داخل فر قرار دهید تا پنیر ذوب و طلایی شود و می توانید به دلخواه نیز داخل تابه دو طرفه نیز بریزید و بگذارید تا سرخ شود. نوش جان

فوت و فن های  دستور پخت کوکو کدو سبز با پنیر پیتزا

  1. پیازچه قسمت سفید را بریزید.
  2. به دلخواه می توانید از ۱ ق جای خوری پول بیبر یا فلفل چیلی استفاده کنید.
  3. می توانید داخل توستر یا سولاردم نیز با دمای ۱۶۰ درجه بگذارید تا پخته شود.
  4. بیکینگ پودر برای پف بیشتر کوکو می باشد.
  5. می توانید روغن را حذف کنید و یا از روغن مایع استفاده کنید.

همچنین ببینید 

از
3
دیدگاه