شرایط استفاده از مطالب

پیش از بیان شرایط استفاده از سایت پارسی دی؛ از اینکه برای مطالعه شرایط استفاده از مطالب سایت پارسی دی به این لینک مراجعه کردید متشکریم.

محتوای منتشر شده در پارسی دی با صرف هزینه و زمان تهیه شده است و از آنجایی که تولید محتوای درجه یک،  کار دشوار و وقت گیر می باشد و همچنین تامین منابع نیرو انسانی حرفه ای، برای تداوم تولید محتوای کاملا انحصاری  و بهتر برای جلب رضایت شما همراهان همیشگی، هزینه های بالایی دارد. لذا امیدواریم بتوانیم با همکاری شما محتوای فارسی را ارتقا بخشیم.

 

شرایط و ضوابط استفاده از مطالب:

  1. استفاده از مطالب منتشر شده در پارسی دی با ذکر مبنع و همچنین لینک follow بلامانع می باشد
  2. دقت داشته باشید استفاده از لینک unfollow باعث ضربه خوردن به اعتبار سایت شما در گوگل می شود و گوگل آن را Scraped content شناسایی می کند.
  3. استفاده از مطالب پارسی دی نیازمند درج لینک مستقیم و فالو همان مطلب می باشد.
  4. هر نوع باز نویسی مطالب تنها با کسب اجازه قبلی و درج لینک مجاز است.
  5. استفاده از بیش از یک مطلب در روز مجاز نیست و باید از طریق بخش تماس با ما هماهنگ شود و نباید در بازه زمانی کوتاه مدت تعداد مطالب زیادی از سایت باز نشر شود و spam نشود.
  6. هر گونه کپی برداری بدون لینک مستقیم به سایت پارسی دی پیگرد قانونی دارد و وب سایت شما به گوگل گزارش خواهد شد.

 

 

از آنجایی که سایت پارسی دی همواره به رعایت حقوق دیگران تاکید دارد؛ طبیعتا این انتظار را از همراهان خود نیز دارد، این سیاست گذاری برای حمایت از زحمات نویسندگان و متخصصان پارسی دی  و حفظ حق کپی رایت است و به هیچ عنوان تهدیدی برای استفاده مجدد مطالب نیست. در صورت داشتن هر نوع سوال با ما تماس بگیرید.

 

و در پایان ، بیان می کنیم که این فرهنگ سازی برای همه ما سودمند خواهد بود. از اینکه برای مطالعه این بخش وقت گذاشتید از شما بسیار متشکریم.

 

پارسی دی » شرایط استفاده از مطالب