طرز تهیه اسنک برزیلی با نان تست خوشمزه و مخصوص با پنیر

طرز تهیه اسنک برزیلی

یک میان وعده و یا یک شام فوق العاده خوشمزه می باشد. این اسنک خوشمزه در برزیل در بیشتر وعده ها حتی در صبحانه نیز تهیه می شود. اسنک برزیلی یکی از اسنک های بسیار ساده و خوشمزه است که اگر در منزل تهیه کنید بچه ها عاشق این اسنک خوشمزه می شوند. حتی شما می توانید برای دورهمی و تولدها این اسنک ساده با ژامبون را تهیه کنید. این اسنک با پنیر تهیه می شود. شما به دلخواه می توانید از پنیر دلخواه خود برای تهیه این اسنک استفاده کنید. امروز در پارسی دی طرز تهیه اسنک برزیلی را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم

تخم مرغ۲ عدد
نان تست۱ بسته
ژامبون۲۰۰ گرم
شیر۴ ق غذا خوری
سس خردلبه مقدار لازم
آویشنبه مقدار لازم
پودر سوخاریبه مقدار لازم
پنیر ورقه ای یا گودابه مقدار لازم

طرز تهیه اسنک برزیلی

1مرحله اول: هم زدن تخم مرغ

تخم مرغ ها به همراه شیر داخل و مقداری نمک داخل یک کاسه بریزید و با همزن دستی یا برقی بزنید تا کاملا تخم مرغ ها از لختگی خارج شوند. نان تست ها را روی میز کار قرار دهید و با چاقوی تیز دور تا دور قهوه ای نان را بگیرید. برای تهیه این اسنک حتما باید از نان تست تازه استفاده کنید.

2مرحله دوم: مخلوط کردن مواد

حالا نان تست را روی میز کار قرار دهید و با وردنه آن را نازک کنید. سس خردل را با کمک چاقو روی سطح نان پخش کنید و کمی آویشن روی آن بریزید. حالا یک ورقه ژامبون روی سس قررا دهید و یک پنیر ورقه شده را روی آن بگذارید.

3مرحله سوم: تهیه اسنک برزیلی

در ادامه با کمک چنگال دور تا دور نان تست را خوب فشرده کنید تا مواد در حین سرخ شدن خارج نشود. حالا پودر سوخاری را داخل یک کاسه یا بشقاب ریخته و هر اسنک آماده شده را ابتدا داخل تخم مرغ سپس در پودر سوخاری بغلطانید. به همین ترتیب تمام اسنک ها ار آماده کنید.

4مرحله چهارم: سرخ کردن اسنک برزیلی

در ادامه داخل یک شیر جوش روغن ریخته تا گرم شود. هر اسنک را داخل روغن داغ قرار دهید تا خوب سوخاری و طلایی شود. در انتها روی یک دستمال روغن گیر قرار دهید تا روغن اضافی آن گرفته شود و بعد با سس دلخواه سرو کنید. نوش جان

فوت و فن های دستور پخت اسنک برزیلی خوشمزه با نان تست

  1. مهم ترین نکته این اسنک این است که دور تا دور خمیر نان تست را بهم بچسبانید تا جدا نشود.
  2. وقتی اسنک ها را داخل تخم مرغ می زنید زیاد نکه ندارید وگرنه خمیر می شود.
  3. به دلخواه می توانید از ژامبون دلخواه خود استفاده کنید.
  4. اسنک ها را می توانید داخل یک ظرف دار قرار دهید و هر موقع که خواستید سرخ کنید.

همچنین ببینید  

از
2
دیدگاه