طرز تهیه پیتزا با نان باگت خوشمزه و مخصوص با گوشت و قارچ

طرز تهیه پیتزا با نان باگت

یکی از سریع ترین راه های تهیه پیتزا می باشد اگر شما زمان کافی برای تهیه پیتزا ندارید و یا خمیرمایه تون عمل نمیاد و مشکلات خمیر پیتزا را دارید حتما این پیتزا سریع و راحت را با نان باگت تهیه کنید. شما می توانید از انواع نان ها برای تهیه پیتزا استفاده کنید و مقدار مواد را به سلیقه خود کم و زیاد و یا تغییر دهید و به سرعت یک پیتزای سریع و خوشمزه برای خود و خانواده تهیه کنید. امروز در پارسی دی پیتزا با نان باگت با گوشت و قارچ را به شما آموزش خواهیم داد با ما همراه باشید.

مواد لازم

گوشت چرخ کرده۳۰۰ گرم
پیاز۲ عدد
نان باگت آماده۱ عدد
سیر۱ حبه
فلفل دلمه رنگی۱ عدد
قارچ۲۵۰ گرم
زیتون سبز۵ عدد
پنیر پیتزابه مقدار لازم
سس کچاببه مقدار لازم
نمک،فلفل سیاه، آویشنبه مقدار لازم

طرز تهیه پیتزا با نان باگت

1مرحله اول: تهیه مایه گوشتی

ابتدا ۱ عدد از پیازها را پوست بگیرید و نگینی ریز خرد کنید و به همراه کمی روغن داخل تابه تفت دهید سپس سیر پوره شده را اضافه کنید و هم بزنید تا بوی سیر خارج شود و در انتها گوشت چرخ کرده را افزوده و کمی فلفل سیاه و آویشن اضافه کنید و هم بزنید تا گوشت تغییر رنگ دهد سپس از روی حرارت بردارید.

2مرحله دوم: آماده سازی سبزیجات

در ادامه قارچ ها را بشورید و اسلایس کنید سپس به همراه کمی روغن داخل تابه تفت دهید تا آب قارچ کشیده شود. فلفل دلمه ها را نیز خرد کنید. هسته زیتون را خارج کنید و از وسط به دو نیم کنید. پیاز دیگر را حلقه ای برش بزنید.

3مرحله سوم: تهیه پیتزا با باگت

در ادامه نان باگت را از وسط به دو نیم کنید می توانید از چاقو اره ای استفاده کنید سپس روی نان ها به مقدار دلخواه سس کچاب بزنید سپس کمی پنیر بریزید و مواد گوشتی را روی نان بریزید در ادامه سبزیجات روی نان چیده و در انتها مجدد یک لایه پنیر پیتزا روی مواد ریخته و با زیتون خرد شده و پیاز حلقه شده تزئین کنید.

4مرحله چهارم: پخت پیتزا با نان باگت

در ادامه فر را از قبل با دمای ۱۸۰ گرم کنید سپس نان ها را داخل سینی فر و در طبقه وسط قرار دهید و به مدت ۲۰ دقیقه با دمای ۱۷۰ بگذارید تا پخته و پنیر ذوب شود می توانید در انتها روی فر را روشن کنید تا سطح پنیر طلایی شود. نوش جان

فوت و فن های دستور تهیه پیتزا روی نان باگت

  1. شما می توانید بجای گوشت چرخ کرده از مرغ و سوسیس و کالباس استفاده کنید.
  2. برای فرهای برقی و توستر ۲۰ درجه دما را کمتر تنظیم شود.
  3. این نان ها را می توانید از نان فروشی ها تهیه کنید و یا به دلخواه از نان های جو استفاده کنید.
  4. می توانید چند عدد کدو گریل شده نیز به مواد اضافه کنید.

همچنین ببینید  

از
3
دیدگاه