طرز تهیه اسپاگتی مرغ و قارچ خوشمزه و ساده با خامه مرحله به مرحله

 

اسپاگتی یکی از غذا های بسیار خوشمزه در سراسر دنیا می باشد که می توانید به سادگی در خانه تهیه کنید. اسپاگتی مرغ همان طور که مشخص است با فیله یا سینه مرغ تهیه می شود و شما می توانید سینه یا فیله مرغ را گریل کنید و یا می توانید مرغ را آبپز کنید و ریش ریش کنید. شما می توانید از هر نوع اسپاگتی که دوست دارید استفاده کنید. شما می توانید به دلخواه سس بشامل به مواد اضافه کنید و یا می توانید در انتهای پخت پنیر پینزا اضافه کنید. امروز در پارسی دی طرز تهیه اسپاگتی مرغ را می توانید به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم

اسپاگتی۱ بسته
سینه مرغ۱ عدد
پیاز۱ عدد
قارچ۱۰ عدد
هویج۱ عدد
پاکت خامه۱ بسته
شیر۱/۲ پیمانه
فلفل دلمه۱ عدد
نمک، فلفل سیاه، پاپریکا، پودر سیربه مقدار لازم

طرز تهیه اسپاگتی مرغ

مرحله اول: تفت دادن سیه مرغ

ابتدا سینه مرغ را بدون استخوان کنید و بعد سینه مرغ را نواری برش بزنید. سپس سینه مرغ را به همراه کمی کره و ادویه ها تفت دهید تا سینه مرغ تغییر رنگ دهد. سپس در ادامه پیاز را پوست بگیرید و نگینی ریز خرد کنید و به همراه سینه مرغ تفت دهید تا سبک شود.

مرحله دوم: افزودن سبزیجات

در ادامه قارچ را بشورید و اسلایس کنید و بعد فلفل دلمه را خرد کنید و به همراه مواد تفت دهید تا سبک شود و در انتها هویج را نیز اضافه کنید و تفت دهید تا کمی سبزیجات نرم شود. در انتها ۱/۲ پیمانه آب اضافه کنید و زمان دهید تا مواد پخته شود.

مرحله سوم: پخت اسپاگتی

در ادامه باید داخل آب را داخل قابلمه بریزید و زمان دهید تا جوش بیاید و بعد داخل قابلمه آب و نمک بریزید و اسپاگتی را اضافه کنید و زمان دهید مطابق با نوشته روی بسته بندی زمان دهید تا اسپاگتی نرم شود و بعد آبکش کنید.

مرحله چهارم: پخت اسپاگتی با مرغ

در ادامه باید شیر و خامه را مخلوط کنید و به مواد مرغی اضافه کنید و بعد اسپاگتی را اضافه کنید و زمان دهید تا سس به خورد اسپاگتی برود و بعد داخل بشقاب سرو بریزید و به دلخواه گوجه گیلاسی را اضافه کنید. نوش جان

فوت و فن های دستور پخت اسپاگتی مرغ

  1.  می توانید از هر نوع ماکارونی فرمی که دوست دارید استفاده کنید.
  2. در صورت دلخواه می توانید روی اسپاگتی پنیر پارمزان بریزید.
  3. می توانید مرغ را به صورت نواری یا مکعبی برش بزنید.

اطلاعات تغذیه‌ای اسپاگتی مرغ:

کالری:۳۶۶.۲

چربی کل:۱۱.۹ گرم

کلسترول: ۵۵میلی گرم

سدیم: ۶۰۶.۶ میلی گرم

کربوهیدرات:۳۷.۱ گرم

فیبر: ۵.۶ گرم

پروتئین:۳۱.۱ گرم
همچنین ببینید  

طرز تهیه اسپاگتی مرغ و قارچ خوشمزه و ساده با خامه مرحله به مرحله
4.8 (96%) 10 votes
source : ifoodreal.com