طرز تهیه اسموتی هندوانه با بستنی وانیلی و طعم مزه عالی

اسموتی هندوانه با بستنی

 

اسموتی ها از ترکیب آب میوه های مختلف به همراه بستنی و خامه یا شیر تهیه می شوند و طعم و مزه بسیار خوبی دارد. شما می توانید اسموتی ها را با انواع میوه های مورد علاقه خود تهیه کنید اما اسموتی هندوانه با بستنی یک گزینه عالی برای زمان های می باشد که شما یک هندوانه کم شیرین دارید و می خواهید آن را تبدیل به یک آب میوه یا اسموتی هیجان انگیر کنید پس این رسپی را دنبال کنید تا عاشق اسموتی هندوانه شوید و از خواص خوب هندوانه نیز بهرمند شوید، خواصی همچون مانند سلامت قلب و عروق، کاهش چربی بدن، مفید برای سلامت استخوان و هزاران خواص خوب دیگر می توانید با تبدیل کردن آن به اسموتی از طعم بی نظیر آن در گرمای تابستان لذت ببرید. امروز در پارسی دی طرز تهیه اسموتی هندوانه با بستنی را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم

هندوانه خرد شده۱ لیوان
بستنی۱۰۰ گرم
شیر۱/۲ لیوان
شکر۲ ق غذا خوری

طرز تهیه اسموتی هندوانه با بستنی

مرحله اول: آماده سازی

در ادامه باید هندوانه را پوست بگیرید و تخم های هندوانه را حتما باید جدا کنید شاید در میکسر خرد شود ولی ظاهر زیاد جالبی اسموتی شما پیدا نمی کند پس به دقت این کار را انجام دهید تا هیچ هسته ی هندوانه نماند.

مرحله دوم: میکس کردن مواد

در ادامه هندوانه خرد شده را به همراه شیر و شکر داخل مخلوط کن بریزید و یا می توانید از گوشتکوب برقی و غذاساز نیز برای میکس و پوره کردن مواد استفاده کنید. مواد را میکس کنید تا هندوانه حسابی با مواد پوره شود.

مرحله سوم: تهیه اسموتی هندوانه با بستنی

در ادامه باید بستنی فریزری را به مواد اضافه کنید و مواد را خوب میکس و پوره کنید تا یکدست شود. به همین راحتی اسموتی هندوانه شما تهیه شده برای سرو باید داخل لیوان مورد نظر سس شکلاتی بریزید و یا می توانید سطح لیوان را داخل سس شکلاتی بزنید و بعد داخل تراقل بزنید و اسموتی را داخل آن بریزید و سرو کنید. نوش جان

فوت و فن های دستور تهیه اسموتی هندوانه با بستنی

همچنین ببینید 

  1. می توانید بچای شکر از عسل یا هر نوع شیرین کننده ی که دوست دارید استفاده کنید.
  2. می توانید برای مقوی تر شدن این اسموتی بچای شیر از شیرنارگیل یا شیر سویا استفاده کنید.
  3. اگر دوست دارید نوشیدنی خنک تری داشته باشید می توایند چند قطعه یخ داخل اسموتی بی اندازید و مواد را میکس و پوره کنید.
  4. اگر دوست دارید اسموتی شما حالت کرمی داشته باشد می توانید از کمی خامه صبحانه یا قنادی نیز استفاده کنید.
  5. اگر هندوانه زیاد شیرین نیست می توانید شکر بیشتری اضافه کنید ولی در نظر داشته باشید بستنی خودش شیرین است.
  6. می توانید هندوانه را داخل یک ظرف درب دار قرار دهید و برای ۱ ساعت در فریزر بگذارید تا یخ بزند و بعد اسموتی را تهیه کنید.
  7. برای عطر بیشتر می توانید از ۱ ق غذا خوری گلاب به دلخواه استفاده کنید.
از
1
دیدگاه