طرز تهیه تست کره بادام زمینی و موز خوشمزه و مقوی با شکلات

طرز تهیه تست کره بادام زمینی

 

یکی از راحت ترین ساندویچ های کره بادام زمینی می باشد که به سادگی تهیه می شود و می تواند برای صبحانه یا عصرانه و یا یک میان وعده خوشمزه و مقوی گزینه خوبی باشد. در تهیه تست کره بادام زمینی می توانید از کره بادام زمینی آماده استفاده کنید و یا خود به راحتی در منزل تهیه کنید اگر به دنبال یک خوراکی مقوی و خوشمزه هستید از کره بادام زمینی غافل نشوید این ساندویچ خوشمزه در سراسر دنیا محبوب و با بیشتر ذائقه ها جور می باشد ایده تهیه کره بادام زمینی اولین بار در سال ۱۸۸۴ توسط مارچلوس مطرح شد و در سال های بعد دستخوش حوادثی شد تا سرانجام توسط یک تاجر به تولید انبوه رسید. اما کره بادام زمینی به قدری مفید و پر فایده است که انرژی مورد نیاز برای بدن را در طول روز تامین می کند اما تست کره بادام زمینی برای تقویت حافظه و حفظ سلامت اعصاب و افزایش ضریب هوشی نیز بسیار مناسب است شما می توانید تست کره بادام زمینی را برای کودکان خود تهیه کنید تا به عنوان میان وعده در مدرسه و دانشگاه میل کنند و جایگزین ساندویچ های ناسالم شود. امروز در پارسی دی طرز تهیه تست کره بادام زمینی و موز با شکلات را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم 

نان تست۱ بسته
کره بادام زمینی۱/۲ بسته
موز۲ عدد
شکلات خرد شدهبه مقدار لازم
دارچینبه مقدار لازم

طرز تهیه تست کره بادام زمینی و موز با شکلات

مرحله اول: تست کردن

ابتدا باید نان تست را آماده کنید و به اصطلاح آن را تست کنید برای این کار می توانید از دستگاه توستر استفاده کنید و برای چند دقیقه تا وقتی که نان طلایی شود آن را داخل دستگاه قرار دهید و یا می توانید داخل یک تابه از قبل گرم شده نان تست ها را قرار دهید تا برشته شود و یا می توانید برای چند دقیقه در فر از قبل گرم شده قرار دهید.

مرحله دوم: افزودن موز و کره

نان تست را از دستگاه خارج کنید و همان طور که داغ است که مقداری کره بادام زمینی بسته به سلیقه خود روی نان تست بزنید و در ادامه موزها را پوست بگیرید و حلقه کنید و روی کره بادام زمینی قرار دهید.

مرحله سوم: تهیه تست کره بادام زمینی

حالا کمی دارچین به دلخواه و کمی شکلات تخته ای رنده شده یا شکلات چیپسی روی موز ریخته و یک نان تست شده دیگر روی مواد قرار دهید به همین راحتی و سادگی تست کره بادام زمینی ما آماده شده نوش جان.

فوت و فن های دستور تهیه تست کره بادام زمینی

  1. افزودن دارچین و شکلات دلخواه است.
  2. می توانید از کمی عسل نیز در تهیه این تست کره بادام زمینی استفاده کنید.
  3. این تست را همان طور که داغ است بهتر است میل کنید.

همچنین ببینید  

طرز تهیه تست کره بادام زمینی و موز خوشمزه و مقوی با شکلات
3.5 (70%) 2 votes