طرز تهیه اسموتی کیوی خانگی خوشمزه و مخصوص به صورت حرفه ای

طرز تهیه اسموتی کیوی سیب موز پرتقال توت فرنگی , دستور تهیه اسموتی کیوی , xvc jidi hsl, jd d d

 

یکی از انواع نوشیدنی های خوشمزه و بسیار محبوب در فصل تابستان است که علاوه بر اینکه طعم بسیار خوشمزه ای دارد ، به دلیل وجود کیوی ، شیر بادام و گرانولا از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است.

با مقدار موادی که در این دستور قرار گرفته است می توانید برای ۴ نفر اسموتی کیوی تهیه کنید. در صورتی که می خواهید مقداری کمتر یا بیشتری اسموتی کیوی تهیه کنید کافیست مقدار مواد را ضرب یا تقسیم کنید. با آموزش اسموتی کیوی با پورتال پارسی دی همراه باشید.

مواد لازم

موز۲ عدد
سیب خرد شده۱ عدد
بستنی وانیلی۴ ق غذا خوری
شیر۱/۲ پیمانه
کیوی درشت و رسیده۵ عدد

طرز تهیه اسموتی کیوی

مرحله اول: آماده سازی

برای تهیه اسموتی کیوی خانگی ابتدا موز ها را پوست بگیرید و بعد خرد کنید، سیب را نیز پوست بگیرید و خرد کنید به دلخواه می توانید از سیب زرد یا قرمز استفاده کنید. کیوی ها را نیز پوست بگیرید و خرد کنید، دقت کنید حتما از کیوی های رسیده و شیرین استفاده کنید.

مرحله دوم: مخلوط کردن مواد

در ادامه باید موز و سیب و کیوی و شیر را داخل مخلوط کنید و بریزید و مواد را میکس کنید تا پوره و له شود و زمانی که یکدست شد، نوبت اضافه کردن بستنی وانیلی می باشد و برای ۱ دقیقه مخلوط کن را روش کنید تا مواد یکدست شود.

مرحله سوم: تهیه اسموتی کیوی

اسموتی کیوی تهیه شده است (می توانید کمی عسل نیز به این مواد بیفزاید) پس از پوره شدن مواد را از داخل مخلوط کن در لیوان های سرو می ریزیم و به دلخواه روی اسموتی گرانولا را روی آن ها می ریزیم و روی اسموتی را نیز می توانید با یک برش از کیوی نیز جذاب تر کنید و نوش جان کنید. نوش جان

فوت و فن های دستور تهیه اسموتی کیوی

  1. می توانید بجای شیر از آب سیب نیز استفاده کنید.
  2. این اسموتی شیرین است ولی اگر دوست دارید طعم بهتری داشته باشد از کمی سیروپ وانیل یا عسل استفاده کنید.
  3. می توانید بجای شیر از شیر بادام نیز استفاده کنید.
  4. برای این که نوشیدنی خنک تری داشته باشید می توانید از چند قطعه یخ نیز در انتها استفاده کنید.

همچنین ببینید 

از
6
دیدگاه
source : sanazsania