طرز تهیه میلک شیک اورئو غلیط و کافی شاپی با بستنی مرحله به مرحله

دستور تهیه میلک شیک اورئو

طرز تهیه میلک شیک اورئو

 

میلک شیک اورئو یکی از شیک های بسیار پر طرفدار و محبوب در سراسر دنیا می باشد که می توانید این میلک شیک خوشمزه را به خوبی را در خانه تهیه کنید. طعم این نوشیدنی کافی شاپی بسیار گوارا می باشد و در روز های گرم تابستانی که نوشیدنی های خنک بسیار پر طرفدار می شود یکی از گزینه های بسیار جدید و خوش طعم است. بیسکویت اورئو از دو قسمت با کرم مخصوص تهیه شده است که یک برند آمریکایی می باشد، این شرکت در سال ۱۹۱۲ تاسیس شد و بیشتری فروش کوکی در آمریکا را داشت و حالا بعد از گذشت ۱۰۰ سال از افتتاحیه این شرکت محصولات خود را به ۱۰۰ کشور دنیا صادر می کند و خود را تبدیل به یکی از برند های بسیار نام آشنا و معروف کرده است. طعم محصولات این شرکت در طول این سال ها تغییر زیادی نکرده است و تنوری هی متفاوت و مختلفی مربوط به اورئو وجود دارد. نام اورئو مشابه یک کلمه فرانسوی به معنی طلا می باشد که لازم به ذکر است بسته بندی طلایی اوئو نیز طلایی است. برای تهیه این نوشیدنی باید این بیسکویت را ابتدا تهیه کنید. امروز در پارسی دی طرز تهیه میلک شیک اورئو را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای تهیه میلک شیک اورئو غلیظ

  • شیر ۱ پیمانه
  • بیسکویت اورئو ۵ عدد
  • پودر کاکائو ۱ ق چای خوری
  • خامه ۱۰۰ گرم
  • بستنی ۲ عدد لیوانی

طرز تهیه میلک شیک اورئو خوشمزه و غلیظ به روش کافی شاپی

مرحله اول: تزیین لیوان

ابتدا برای تهیه این شیک باید لیوان را تزیین کنید. شما می توانید مقداری شکلات را ذوب کنید و سر لیوان را داخل شکلات بزنید و روی آن ترافل بزنید تا بچسبد و یا می توانید فقط سس شکلاتی را به صورت نامنظم داخل لیوان ریخته و تزیین کنید.

مرحله دوم: مخلوط کردن مواد

در ادامه شیر و بیسکویت و پودر کاکائو و خامه و بستنی وانیلی لیوانی را داخل مخلوط کن بریزید و دستگاه را روشن کنید و بگذارید تا مواد به خوبی یکدست و له شوند. وقتی مواد یکدست شدند میلک شیک اورئو ما حاضر شده است. شما می توانید از غذاساز یا گوشتکوب برقی نیز برای میکس کردن استفاده کنید.

مرحله سوم: تهیه میلک شیک اورئو

میلک شیک اورئو تهیه شده را داخل لیوان تزیین شده بریزید و روی آن چند اسکوپ بستنی و موز و بیسکویت اورئو را قرار دهید و خنک بنوشید. نوش جان

نکات کلیدی در تهیه میلک شیک اورئو شکلاتی و خوشمزه

  1. می توانید بجای استفاده از بستنی وانیلی از بستنی کاکائویی استفاده کنید.
  2. هرچقدر میزان شیر کمتر باشد غلظت میلک شیک اورئو بیشتر می شود و شما می توانید با تغییر دادن این میزان غلظت را کم و زیاد کنید.
  3. می توانید از خامه فرم گرفته نیز برای تزیین استفاده کنید.
  4. می توانید روی مواد را با سس شکلاتی در انتها تزیین و سرو کنید.

همچنین ببینید

از
2
دیدگاه