طرز تهیه بستنی بیسکویت مادر با 3 قلم مواد راحت و ساده

طرز تهیه بستنی بیسکویت مادر

بستنی ها در فصل تابستان بسیار جذاب و ترند می شوند و این بار قرار است با بیسکویت مادر یک بستنی خوشمزه و عالی با طعم خانگی تهیه کنید شما می توانید برای سرو از کاسه های نان استفاده کنید یا به صورت اسکوپ زده با سس شکلاتی این بستنی بیسکویت مادر را تهیه کنید. این بستنی نیاز به ثعلب ندارد و خیلی راحت تهیه می شود و هر موقع دوست داشتید یک بستنی سالم خانگی برای بچه ها تهیه کنید این رسپی را دنبال کنید. امروز در پارسی دی طرز تهیه بستنی بیسکویت مادر را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم

موز3 عدد
خامه100 گرم
بیسکویت مادر1 بسته
عسل2 ق مربا خوری

طرز تهیه بستنی بیسکویت مادر

1مرحله اول: آماده سازی موز

ابتدا باید موز ها را پوست بگیرید و به صورت حلقه ی خرد کنید و داخل یک ظرف درب دار بریزید و در فریزر قرار دهید تا یخ بزند فرقی ندارد موز های شما سیاه یا نرم باشد زیرا در نهایت میکس می شود.

2مرحله دوم: میکس کردن مواد

در ادامه بیسکویت مادر را داخل میکسر یا 123 بریزید تا پودر شود اگر دستگاه برقی ندارید می توانید داخل یک نایلون ضخیم ریخته و با گوشتکوب دستی بزنید تا له و پودری شود.

3مرحله سوم: مخلوط کردن مواد

در ادامه باید موزهای یخ زده را داخل غذاساز بریزید و خامه و عسل را اضافه کنید و دستگاه را روشن کنید تا مواد میکس شود و حتما بین کار دورگیری کنید تا به خوبی مواد مخلوط شود و بعد پودر بیسکویت مادر را نیز اضافه کنید و مواد را دوباره باهم میکس کنید.

4مرحله چهارم: تهیه بستنی بیسکویت مادر

در ادامه باید مواد را داخل یک کاسه استیل یا ظرف درب دار بریزید و در فریزر برای نیم ساعت قرار دهید تا خودش را بگیرد و بعد اسکوپ بزنید و با سس شکلاتی سرو کنید این بستنی چون مواد نگهدارنده و ثعلب ندارد باید فوری استفاده شود وگرنه شل می شود. نوش جان

فوت فن های دستور تهیه بستنی بیسکویت مادر

  1. به دلخواه می توانید ثعلب اضافه کنید و در چند مرحله بستنی را در فریزر قرار دهید تا خودش را بهتر بگیرد و کشدار شود.
  2. شما می توانید بجای عسل از شکر نیز استفاده کنید.
  3. خامه باعث کرمی شدن بستنی می شود.

همچنین ببینید

از
7
دیدگاه