طرز تهیه پیراشکی گوشت با سیب زمینی خیلی راحت با خمیر آماده

طرز تهیه پیراشکی گوشت با سیب زمینی

 

پیراشکی گوشت با سیب زمینی یکی از روش های بسیار خوشمزه برای تهیه یک پیراشکی خانگی با خمیر پیراشکی آماده است که شما می توانید برای شام یا نهار به راحتی تهیه کنید زیرا زمان بسیار کمی برای تهیه این پیراشکی لازم است و شما می توانید از مواد میانی مختلف استفاده کنید و پیراشکی ها را پر کنید و داخل خمیر قرار دهید و در تابه سرخ کنید. در تهیه این پیراشکی به دلخواه می توانید از انواع پنیر ها استفاده کنید. امروز در پارسی دی طرز تهیه پیراشکی گوشت با سیب زمینی را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای تهیه پیراشکی گوشت با سیب زمینی

سیب زمینی ۲ عدد
پیاز۱ عدد
فلفل دلمه۱ عدد
گوشت چرخ کرده۲۵۰ گرم
قارچ۶ عدد
هویج۱ عدد
خمیر پیراکشی۱ بسته
سس کچاببه مقدار لازم
نمک، فلفل سیاه، پول بیبر، پاپریکا، آویشن، زردچوبهبه مقدار لازم

طرز تهیه پیراشکی گوشت با سیب زمینی خوشمزه و راحت

مرحله اول: سرخ کردن مواد

ابتدا باید سیب زمینی ها را پوست بگیرید و نگینی ریز خرد کنید و داخل تابه به همراه کمی روغن سرخ کنید تا طلایی و نرم شود و بعد از تابه خارج کنید و پیاز را پوست بگیرید و نگینی ریز خرد کنید و به همراه کمی روغن و زردچوبه تفت دهید تا سبک شود.

مرحله دوم: افزودن گوشت

در ادامه باید گوشت چرخ کرده را به مواد اضافه کنید و تفت دهید تا رنگ گوشت تغییر کند و بعد فلفل دلمه خرد شده را به مواد اضافه کنید و تفت دهید و در ادامه قارچ ها را اسلایس کنید و به همراه هویج رنده شده و ادویه ها به مواد اضافه کنید و تفت دهید تا مواد یکدست و آب اضافه قارچ کشیده شود، در انتها ۱ الی ۲ ق غذا خوری سس کچاب به مواد اضافه کنید و هم بزنید و در انتها سیب زمینی سرخ کرده را نیز به مواد اضافه کنید و تفت دهید از روی حرارت بردارید تا خنک شود.

مرحله سوم: سرخ کردن پیراشکی گوشت با سیب زمینی

خمیر پیراشکی حاضری را باید روی سطح کار قرار دهید و بعد از مواد وسط آن قرار دهید و از وسط خمیر را تا کنید و دور تا دور را چین دهید و یا با چنگال فیکس کنید. سپس داخل یک تابه کمی روغن ریخته و پیراشکی گوشت با سیب زمینی را داخل روغن داغ سرخ کنید تا طلایی و برشته شود، سپس از تابه بردارید و داخل ظرف روغن گیر قرار دهید و به همراه سس دلخواه سرو کنید. نوش جان

فوت و فن های دستور پخت پیراشکی گوشت با سیب زمینی خوشمزه و سریع

  1. لازم نیست پیراشکی ها داخل روغن شناور باشند.
  2. می توانید در مواد میانی کمی پنیر پینزا رنده شده نیز قرار دهید.
  3. می توانید پیراشکی گوشت با سیب زمینی را فر  درجه به مدت ۲۰ دقیقه بگذارید تا پخته شود.
  4. می توانید بجای گوشت از مرغ ریش شده یا نگینی شده نیز استفاده کنید.

همچنین ببینید  

طرز تهیه پیراشکی گوشت با سیب زمینی خیلی راحت با خمیر آماده
3 (60%) 3 votes