متن استعفا نامه تاثیرگذار، زیبا، محترمانه از شرکت و اداره

متن استعفا

 

اولین گام برای ترک شغل شما که می توانید با رئیس خود بشینید و مکالمه کنید و این مرحله بسیار مهم است. اما متن استفعا نامه در واقع یک راه سریع و مختصر برای نوشتن احساسات خود در طول این همه سال به محیط کار است، استعفا شما می تواند اعتراضی یا احساسی باشد. هنگامی که در حال آماده شده برای نحویل استعفا هستید باید بهترین متن و نوشتن را در نظر بگیرید. تصمیم گیری برای ترک شغل مورد علاقه خود اعصاب خرد کن ترین فرایند می باشد. امروز در پارسی دی ما سعی کردیم الگو ها و متن های آماده را برای شما جمع آوری کنیم که بتوانید فشار از روی شما در هنگام نوشتن نامه استعفا کمتر شود. شما می توانید متن استعفا نامه؛ متن استعفا تاثیرگذار؛ متن استعفا از کار؛ متن استعفا زیبا؛ متن استعفا احساسی؛متن نامه استعفا و خدافظی را در این پست مشاهده کنید.

 

متن استعفا

[ماه] [روز], [سال]

اسم رئیس شما عزیز است,

لطفاً این نامه را به عنوان اطلاع رسمی بپذیرید که من از موقعیت خود به عنوان یک عنوان (عنوان موقعیت) با [نام شرکت] استعفا می‌دهم.آخرین روز من [آخرین روز شما – معمولاً حداقل دو هفته از تاریخی است که شما به آن توجه می‌کنید] خواهد بود.

از این فرصت برای کار در این موقعیت برای گذشته بسیار متشکرم [مقدار زمانی که در نقش بودید].من به شدت از فرصت‌هایی که ایجاد شد شد ممنونم ولی مجبور بودم [چند تا از مسئولیت‌های شغلی مورد علاقه شما] لذت ببرم و از آن‌ها قدردانی کنم.من چند چیز خاص یاد گرفته‌ام که شما در این شغل یاد گرفته‌اید], که همه آن‌ها را در طول کارم باخود می‌برم.

در طول دو هفته گذشته, من هر کاری که بتوانم انجام خواهم داد تا وظایف خود را به پایان برسانم و سایر اعضای تیم را آموزش دهم.لطفا به من بگویید که آیا کار دیگری هست که بتوانم در طول انتقال کمک کنم.

امیدوارم شرکت به موفقیت خود ادامه دهد و امیدوارم در آینده در تماس باشد.

صادقانه,

[نام شما]

رئیس عزیز,

لطفاً این نامه را به عنوان اطلاع رسمی بپذیرید که من از موقعیت خود به عنوان یک مدیر حساب با رسانه‌های بازاریابی استعفا می‌دهم.آخرین روز من پنجشنبه, ۲ مارس خواهد بود.

از این فرصت برای کار در این موقعیت برای شش سال گذشته بسیار متشکرم.من به شدت از فرصت‌هایی که باید تیم فروش و خط لوله مان را پرورش می‌دادم لذت بردم, بخشی از ایجاد یک محصول بزرگ بودم, و با همکارانم کار می‌کردم.من در مورد استراتژی بازاریابی و فضای رسانه‌های دیجیتال خیلی چیزها یاد گرفته‌ام, که قطعاً در طول دوران کارم با من همراه خواهم بود.

من هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم تا وظایف رو تموم کنم و بقیه اعضای تیم رو طی دو هفته آینده آموزش بدم.لطفا به من بگویید که آیا کار دیگری هست که بتوانم در طول این انتقال کمک کنم.

امیدوارم شرکت به موفقیت خود ادامه دهد و امیدوارم در آینده در تماس باشد.

از صمیم قلب

اسم رئیس خود عزیز

من می‌نویسم تا به طور رسمی اعلام کنم که در ۳۱ ژوئیه نقش خود را به عنوان مدیر دفتر برای شرکای مالی لری و کیتس ترک می‌کنم.

من به‌طور باورنکردنی از فرصت‌هایی که در چهار سال گذشته در تیم عملیاتی به من داده شده است سپاسگزارم. کار کردن برای چنین شرکت بزرگی و کمک به حل ماموریت ها برای ارائه حمایت مالی بهتر برای کارمندان دیگر، تجربه فوق العاده ای بود.

لطفاً به من اطلاع دهید که آیا می توانم در این انتقال کمکی داشته باشم. ممنون از همه راهنمایی هاتون برای شما بهترین ها را آرزو می کنم و مشتاقانه منتظر ادامه تماس هستم.

خالصانه،
اسم شما

[نام مدیر] عزیز،

لطفاً این نامه را به عنوان اطلاعیه رسمی از قصد من برای استعفا از سمت خود به عنوان [عنوان شغلی] با [نام شرکت] بپذیرید. مطابق با دوره اعلان من، آخرین روز من [تاریخ آخرین روز] خواهد بود.

من می خواهم از شما به خاطر فرصتی که در گذشته [دوران استخدامی] در این موقعیت کار کرده ام تشکر کنم. من در طول مدت حضورم در اینجا چیزهای زیادی یاد گرفتم و از همکاری با همکارانم لذت بردم. من بسیاری از آموخته هایم را در زندگی حرفه ای خود با خود خواهم برد و به دوران حضورم در اینجا به عنوان دوره ای ارزشمند از زندگی حرفه ای خود نگاه خواهم کرد.

در طی [دوره اخطار در هفته‌های آینده] من هر کاری که بتوانم انجام خواهم داد تا انتقال را تا حد امکان راحت کنم و به هر نحوی که بتوانم از واگذاری وظایفم به همکاران یا جایگزینم حمایت خواهم کرد. لطفاً اگر کار دیگری برای کمک به این فرآیند وجود دارد، به من اطلاع دهید.

خالصانه،

[اسم شما]

[نام مدیر] عزیز،

من می نویسم تا استعفای خود را از سمت [عنوان شغلی] با [نام شرکت] به طور رسمی به اطلاع شما برسانم. مطابق با دوره اعلان من، آخرین روز من [تاریخ آخرین روز] خواهد بود.

نقش دیگری به من پیشنهاد شده است که رفت و آمد روزانه ام را به نصف کاهش می دهد و به من اجازه می دهد در خارج از ساعات کاری وقت بیشتری را با خانواده ام بگذرانم.

من از زمانی که در [شرکت] در طول [سال‌ها و ماه‌های خدمت] گذشته داشتم کاملاً لذت برده‌ام و می‌خواهم از شما برای همه فرصت‌هایی که در اینجا به من داده شده است تشکر کنم.

در هفته‌های آتی قبل از [تاریخ پایان]، من کاملا متعهد به ارائه کمک برای تضمین یک انتقال آرام هستم.

خالصانه،
[اسم شما]

همچنین ببینید: متن خاص و قشنگ و کوتاه برای کپشن

متن استعفا تاثیرگذار

 متن استعفا تاثیرگذار

[نام مدیر] عزیز،

من می نویسم تا شما را از تصمیم خود مبنی بر استعفا از [شرکت]، در [تاریخ] آگاه کنم. من می دانم که انتقال یک فرد جدید به نقش [مقام] مدتی طول می کشد و می خواهم تا آنجا که ممکن است اطلاع رسانی کنم.

در طول مدتی که در [شرکت] بودم، چیزهای زیادی یاد گرفتم و از نظر حرفه ای رشد کردم. از تمام راهنمایی ها و حمایت های شما در دوران استخدامم سپاسگزارم.

لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد پروژه هایی که روی آنها کار کرده ام با من تماس بگیرید. من خوشحالم که به هر طریقی که بتوانم در روند انتقال کمک کنم.

برای شما آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

خالصانه،
[اسم شما]

[نام مدیر] عزیز،

من می نویسم تا استعفای خود را از سمت [عنوان شغلی] در [نام شرکت] به طور رسمی به اطلاع شما برسانم. آخرین روز من با شرکت [تاریخ] خواهد بود.

در طول مدتی که در [نام شرکت] بودم، متوجه شدم که دامنه نقش متأسفانه آن چیزی نیست که پیش‌بینی می‌کردم، و به این ترتیب، می‌خواهم فرصت‌های دیگری را کشف کنم.

از درک شما متشکرم، من واقعاً از همه حمایت ها و راهنمایی هایی که در مدتی که برای کسب و کار کار کرده ام ارائه کرده اید، قدردانی می کنم.

لطفاً به من اطلاع دهید که چگونه می توانم به حمایت از انتقال روان در آینده [دوره اطلاع رسانی در هفته] آینده کمک کنم.

خالصانه،
[اسم شما]

مدیریت محترم شرکت/ سازمان —- با سلام و احترام به استحضار آن مقام محترم می رساند ، اینجانب ……. فرزند …… به شماره کارگزینی …… بنا به دلایل ذکر شده در ادامه ، ضمن تشکر از تمام ظرفیت هایی که مجموعه و دیگر همکاران در اختیار اینجانب قرار داده اند ، دیگر قادر به همکاری با این مجموعه نبوده و درخواست استعفا دارم . لذا خواهشمند است در صورت صلاحدید امر فرمایید تا اقدامات لازم را مبذول دارند . ذکر دلایل با تشکر از زحمات شما و کل مجموعه

نام و نام خانوادگی

تاریخ و امضا

مدیریت محترم شرکت/ سازمان …… جناب آقای …… سلام علیکم احتراما به استحضار می رساند اینجانب ….. فرزند ….. به شماره پرسنلی ….. با سمت سازمانی …… بنا به دلایلی که در ادامه ذکر گردیده است از تاریخ …… خواهان استعفا از این شرکت می باشم . خواهشمندم در صورت موافقت دستور فرمایید تا اقدامات لازمه را در این زمینه مبذول و نسبت به درخواست اینجانب اقدام به عمل نمایند . ذکر دلایل با تشکر از لطف جنابعالی و کلیه همکاران شاغل در این مجموعه

نام و نام خانوادگی

امضا

من می نویسم تا شما را از تصمیم خود مبنی بر استعفا از سمت مدیر حساب در(اسم شرکت)  مطلع کنم که دو هفته از این تاریخ لازم الاجراست.

دو سال گذشته برای من تجربه فوق العاده ای بود. من از فرصت هایی که برای یادگیری و رشد به من داده اید قدردانی می کنم و برای همه روابط حرفه ای که توانسته ام در اینجا ایجاد کنم ارزش قائل هستم. برای شما و شرکت بهترین ها را آرزو می کنم.

لطفاً اگر راهی برای کمک به انتقال وجود دارد، به من اطلاع دهید. امیدوارم در ارتباط باشم.

خالصانه،

متن استعفا از کار

متن استعفا از کار

بسمه تعالی

مدیرعامل محترم….

جناب آقای / خانم

موضوع: درخواست استعفا از شرکت

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار آن مقام محترم می رساند اینجانب …. به شماره کارمندی ….. و به شماره شناسنامه …. از تاریخ ….. در این شرکت با سمت …. در واحد…. مشغول به کار می باشم. و به دلایل شخصی تقاضای استعفای خود را از تاریخ …….. به حضور محترم اعلام می دارم.

امیدوارم همکاری اینجانب برای این سازمان مثمر ثمر بوده و در این مدت از بسیاری از آموزش ها بهره مند شده ام.

لذا خواهشمند است دستورات لازم را در صورت موافقت به اداره کارکنان اعلام دارید. و همچنین در صورت آموزش به فرد جدید در این شغل اعلام آمادگی می کنم

قبلا از حسن نظر و توجه جنابعالی نهایت تشکر و قدردانی را دارم و برای شما آرزوی توفیق روز افزون را از درگاه خداوند خواستارم.

با تشکر

نام و نام خانوادگی

امضاء

[تاریخ]
[نام شرکت]
[نام و موقعیت شما]

آقای/خانم عزیز [نام را وارد کنید]

به اطلاع شما می‌رسانم که از سمت خود به عنوان [درج نام سمت]، نافذ [درج تاریخ] استعفا می‌دهم.

از همه حمایت ها و فرصت هایی که در طول این سال ها برای من فراهم کرده اید سپاسگزارم. من واقعا از زمان کارم در [نام شرکت را وارد کنید] لذت بردم و از تشویقی که به من برای پیگیری پیشرفت شخصی و حرفه ای خود کردید سپاسگزارم.

من هر کاری که بتوانم انجام خواهم داد تا پروژه های فعلی خود را تکمیل کنم و سایر اعضای تیم یا کارمندان جدید را برای به عهده گرفتن وظایفم آموزش دهم. لطفاً اگر کار دیگری می توانم برای کمک در این دوره انتقال انجام دهم، به من اطلاع دهید.

برای شرکت در آینده آرزوی موفقیت روزافزون دارم و امیدوارم در ارتباط باشیم.

خالصانه،

[اسم شما]

مدیریت محترم شرکت …..

با سلام و ادب

احتراماً اینجانب ….. پرسنل این شرکت از تاریخ ……. به بعد به دلایل شخصی قادر به همکاری با این شرکت محترم نمی باشم.

لذا بدینوسیله استعفای خود را کتبا به آن مدیریت محترم اعلام می نمایم.

مراتب جهت اطلاع و اقدام لازم حضورتان ارسال میگردد.

با تشکر

بسمه تعالی

مدیرعامل محترم ………………..

جناب آقای ………………..

موضوع: در خواست استعفا

باسلام

بدینوسیله اینجانب ……………….. به شماره کارمندی ……………….. و به شماره شناسنامه ……………….. از تاریخ ……………….. در این شرکت با سمت ……………….. در واحد ……………….. مشغول به کار می باشم. به دلایل شخصی / کاری تقاضای استعفای خود را از تاریخ ……………….. به حضور محترم اعلام می نمایم.

در مدت همکاری خود در این مجموعه بسیار از رهنمودها و آموزشها بهره مند شده و امیدوارم همکاری بنده نیز برای این سازمان مثمر ثمر بوده باشد.

خواهشمند است دستور فرمایید اداره امور کارکنان در ارتباط با درخواست اینجانب اقدام لازم را مبذول نماید. اینجانب تا زمان تسویه حساب در خدمت شرکت بوده و آمادگی دارم در صورت نیاز آموزش فرد جدید در تصدی این شغل را به عهده بگیرم.

پیشاپیش از حسن نظر جنابعالی کمل تشکر را کرده و توفیق روز افزون شما و همکاران محترم مجموعه را از خداوند متعال خواستارم.

با تشکر

نام و نام خانوادگی

[اسم شما]
[نشانی شما]
[شماره تلفن شما]
[ایمیل شما]

[تاریخ]

[نام سرپرست]
[عنوان سرپرست]
[نام شرکت]
[آدرس شرکت]

آقای/خانم عزیز [نام را وارد کنید]

لطفاً این نامه را به عنوان اطلاعیه رسمی استعفای من از سمت [درج نام موقعیت]، لازم الاجرا [درج تاریخ] بپذیرید.

من از شما برای همه حمایت‌ها و فرصت‌هایی که در طول مدت حضورم در [نام شرکت] برای من فراهم کردید سپاسگزارم و از تشویقی که به من برای پیگیری پیشرفت شخصی و حرفه‌ای خود کردید سپاسگزارم.

در طی [دوره باقیمانده] بعدی، هر کاری که بتوانم برای تکمیل وظایف معلق و پروژه های ناقص انجام خواهم داد و مایلم در روند استخدام و آموزش جایگزین خود کمک کنم. لطفاً اگر کار دیگری می توانم برای کمک در این دوره انتقال انجام دهم، به من اطلاع دهید.

خالصانه،

[اسم شما]

همچنین ببینید: متن صبح بخیر عاشقانه دیوانه کننده به عشقم

متن استعفا زیبا

متن استعفا زیبا

جناب آقای / خانم مهندس

معاونت محترم …..

با احترام اینجانب ….. مدیر عامل باشگاه … ضمن تشکر و قدردانی از زحمات جنابعالی و اعضای هیئت مدیره به دلیل برخی از مشکلات اینجانب قادر به همکاری در این پست نمی باشم.

پیشاپیش از لطف و عنایت جنابعالی نهایت سپاسگذاری را دارم و همچنین از زحمات و مساعدت های شما تشکر می کنم.

با سپاس فراوان

نام ونام خانوادگی

امضاء

مدیریت محترم شرکت/ سازمان … با سلام و احترام به استحضار آن مقام محترم می رساند ، اینجانب ….. فرزند …. به شماره کارگزینی ….. بنا به دلایل ذکر شده در ادامه ، ضمن تشکر از تمام ی ظرفیت هایی که مجموعه و دیگر همکاران در اختیار اینجانب قرار داده اند ، دیگر قادر به همکاری با این مجموعه نبوده و درخواست استعفا دارم . لذا خواهشمند است در صورت صلاحدید امر فرمایید تا اقدامات لازم را مبذول دارند . ذکر دلایل با تشکر از زحمات شما و کل مجموعه

نام و نام خانوادگی

تاریخ و امضا

آقای (اسم رئیس) عزیز،

من اخیراً یک موقعیت در شرکت دیگری پذیرفته‌ام، و بنابراین امروز می‌نویسم تا اخطار رسمی خود را مبنی بر ترک شغلم ارائه دهم. آخرین روز من (تاریخ ترک کار) خواهد بود.

من از وقتم با شرکت شما آشنا لذت بردم و از شما برای کمک و راهنمایی شما در پنج سال گذشته سپاسگزارم. لطفاً به من اطلاع دهید که آیا می توانم در این انتقال کمکی کنم.

خالصانه،

متن استعفا احساسی

متن استعفا احساسی

[نام مدیر] عزیز،

به اطلاع شما می‌رسانم که در حال استعفای خود از سمت [عنوان شغل فعلی] در [نام شرکت] هستم. آخرین روز من از امروز [dd/mm/yy]، [روز، ماه، سال] خواهد بود.

اگر می توانم در این دوره انتقال کمکی داشته باشم، لطفاً به من اطلاع دهید. برای شما و همه در [نام شرکت] بهترین ها را آرزو می کنم.

خالصانه،
امضای شما

[نام مدیر] عزیز،

لطفاً این نامه را به عنوان اخطار رسمی استعفا از نقش [عنوان شغلی فعلی] در [نام شرکت] بپذیرید. آخرین روز کاری من با شرکت در [روز؛ ماه، سال] خواهد بود.

من واقعاً از فرصت هایی که شرکت به من داده است سپاسگزارم. من واقعاً از همه مهارت ها و دانشی که در این مدت یاد گرفتم و در آینده به من کمک می کند قدردانی می کنم. حضور در چنین تیم بزرگی تجربه شگفت انگیزی بوده است.

در طول دوره اعلان خود، تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا انتقال را هموار کنم و اطمینان حاصل کنم که تمام جزئیات و اطلاعات در دسترس شخصی که سمت من را می گیرد، باقی بماند.

برای کسب و کار در آینده آرزوی موفقیت دارم و قصد دارم در تماس باشم.

خالصانه،
امضای شما

با سلام و احترام،

با توجه به عوامل شخصی/حرفه‌ای/سلایقی، متأسفانه نمی‌توانم ادامه کار خود را در شرکت/سازمان/موسسه ادامه دهم و مجبور به ارائه استعفا می‌شوم. تلاش خود را خواهم کرد تا هر گونه کمکی در فرآیند انتقال وظایف و آموزش نیروهای جدید، ارائه دهم.

با تشکر از فرصتی که در این شرکت/سازمان/موسسه به من داده شد، و از همکاری و اعتمادی که به من داشتید، صمیمانه سپاسگزارم.

با احترام،

با سلام و احترام،

با توجه به شرایط فعلی و نیازهای جدید شرکت/سازمان/موسسه، من به این نتیجه رسیده‌ام که بهتر است قطع همکاری کنم. با این حال، من تلاش خود را خواهم کرد تا هر گونه کمکی در زمینه انتقال دانش و تجربه‌های خود به نیروهای جدید، ارائه دهم.

از همکاری و اعتمادی که شرکت/سازمان/موسسه به من داشته، صمیمانه سپاسگزارم.

با احترام،

مدیریت محترم شرکت/ سازمان . جناب آقای  سلام علیکم احتراما به استحضار می رساند اینجانب .. فرزند . به شماره پرسنلی . با سمت سازمانی . بنا به دلایلی که در ادامه ذکر گردیده است از تاریخ ….. خواهان استعفا از این شرکت می باشم . خواهشمندم در صورت موافقت دستور فرمایید تا اقدامات لازمه را در این زمینه مبذول و نسبت به درخواست اینجانب اقدام به عمل نمایند . ذکر دلایل با تشکر از لطف جنابعالی و کلیه همکاران شاغل در این مجموعه

نام و نام خانوادگی

امضا

همچنین ببینید: متن تولد دخترم احساسی و کوتاه

 

متن نامه استعفا و خدافظی

متن نامه استعفا و خدافظی

با سلام و احترام،

با توجه به شرایط فعلی و نیازهای جدید شرکت، ما به این نتیجه رسیده‌ایم که بهتر است قطع همکاری با شما را اعلام کنیم. این تصمیم بر اساس نیازهای سازمانی و عواملی مانند تغییرات ساختاری و اقتصادی گرفته شده است.

با توجه به تجربیاتی که شما در طول دوره همکاری خود با ما کسب کرده‌اید، ما اعتقاد داریم که شما یکی از بهترین کارمندان شرکت بوده‌اید و ما همیشه قدردانی از کار شما خواهیم داشت.

در این مرحله، لطفاً از طریق دفتر منابع انسانی با ما تماس بگیرید تا در خصوص پرداخت حقوق و مزایای شما و همچنین انجام مراحل خروج، راهنمایی شوید.

با تشکر از همکاری شما در این شرکت، به شما آرزوی موفقیت در آینده را داریم.

با احترام،

با سلام و احترام،

با تاسف و اندوه فراوان، ما به این نتیجه رسیده‌ایم که بهتر است قطع همکاری با شما را اعلام کنیم. این تصمیم بر اساس شرایط فعلی و نیازهای جدید شرکت، و همچنین بر اساس تلاش‌ها و عملکرد شما در طول دوره همکاری، گرفته شده است.

از همکاری و تلاش‌های شما، صمیمانه سپاسگزاریم. شما با مهارت‌ها و توانایی‌های خود، به پیشرفت و توسعه شرکت کمک بسیاری کرده‌اید. تلاش‌های شما در این مدت، به دلیل توانایی‌ها، صداقت و پشتکار شما، بسیار ارزشمند بوده و در بهبود عملکرد شرکت موثر بوده‌اند.

در این مرحله، لطفاً با دفتر منابع انسانی تماس بگیرید تا در خصوص پرداخت حقوق و مزایای شما و همچنین انجام مراحل خروج، راهنمایی شوید.

ما برای شما در آینده، بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم و امیدواریم که در هر زمینه‌ای که تصمیم به پیشرفت و شکوفایی بگیرید، موفق و شادکام باشید.

با سلام و احترام،

با توجه به شرایط فعلی و نیازهای جدید من، متاسفانه باید درخواست قطع همکاری با شرکت را ارائه دهم.

تلاش‌ها و تجربیاتی که در طول دوره همکاری با شما به دست آورده‌ام، بسیار ارزشمند و برای من قابل احترام هستند. با این حال، به دلیل مسائل شخصی و حرفه‌ای، نمی‌توانم ادامه همکاری را با شرکت پیش بینی کنم.

لطفاً درخصوص مراحل خروج، راهنمایی کنید و در خصوص پرداخت حقوق و مزایا نیز با من تماس بگیرید.

با احترام،


 • Ali ۹ ماه پیش

  مرسیییی ممنون میخواستم استعفا بدم بدرد خورد

  پاسخ
  • مونا مصطفوی ۹ ماه پیش

   خواهش می کنم

   پاسخ
 • نیلوفر تقی زاده ۵ ماه پیش

  ایان نامه ها ترجمه های تحت الفظی از نمونه های انگلیسی هستند که در نامه نگاری فارسی خیلی آشنا و کاربردی نیستند.

  پاسخ
  • مونا مصطفوی ۵ ماه پیش

   شما می توانید ایده بگیرید و متن ها را معادل کنید

   پاسخ